Pěstujeme a prodáváme ve Vnitroblocku!

Ekologie
herbahelp1

V holešovickém Vnitroblocku provozujeme už od roku 2018 městskou farmu a nedávno jsme tu otevřeli prodejní místo. Kromě hyperlokálních mikrobylinek a salátů tu najdete také HerbaBoxy pro domácí pěstitele bylinek, plátěné tašky nebo dětská body.

Čerstvé plodiny plné vitamínů jsou ve Vnitroblocku na dosah po celý rok. Zakoupíte je v recyklovatelných a kompostovatelných obalech.

Mikrobylinky nemusíme nikam převážet, díky čemuž čerstvější zeleninu jen tak nenajdete. Pěstujeme zásadně bez pesticidů, díky lokálnosti minimalizujeme uhlíkovou stopu a mimo to díky hydroponickému pěstování ušetříme až 95 % vody oproti běžným postupům.

Naše nová farma již brzy v populárním Manifesto Marketu

Toto léto otevíráme novou pobočku na Smíchově! Bude umístěná v populárním Manifesto Marketu kousek od Anděla.

Městská farma doplní vylepšený gastronomický koncept Manifesto Market již toto léto. Představíme zde náš první hydroponický kontejner pro pěstování kdekoliv na světě, v jakýchkoliv klimatických podmínkách. Skrz prosklenou část kontejneru bude možné nahlédnout na proces pěstování, na místě pak rovnou i nakoupit čerstvé mikrobylinky a zeleninu.

Připravovanou, již třetí lokaci Manifesta najdete na nároží Na Knížecí. Zanedbaný brownfield se díky projektu promění na unikátní gastronomickou a kulturní zónu s důrazem na udržitelnost.